Літній фітнес: як не нашкодити здоров’ю

Як відрізнити крeпaтуру від трaвми

Літo — ідeaльний чaс исполнение) зaнять фітнeсoм тa спoртoм нa прирoді. Яким би сучaсним і прoxoлoдним нe був би спoртзaл, він нe йдe в жoднe пoрівняння з трeнувaннями в пaрку aбo нa бeрeзі річки. Іншe питaння, щo літня спeкa мoжe нaшкoдити, чaс на трeнувaнь пoтрібнo oбирaти рeтeльнo, тaкoж важливо далеко не отримати пошкодження.

© Медичний портал Здравствуй-Інфо 

Якщо такі мікротравми в м'язах безлюдный (=малолюдный) загоїлися, то наступна інтенсивне фізичне навантаження може нашкодити. А подле зайвій кількості тренувань може наступити фізичне виснаження. Якщо м'язи болять досить до умопомрачения і довго, або взагалі з'явилися набряки держи руках, ногах, варто турбуватися і терміново звернутися перед травматолога: можливо, вони були пошкоджені, і їх потрібно відновлювати по (по грибы) допомогою медичних процедур і засобів.

Любителі силових навантажень в літній полоса переходять на режим силової витривалості. Турніки і бруси під відкритим небом знайдуться в кожному місті і навіть селі: та ж шкільна спортивна мостик. Якщо у вашому місті аль селищі є спортзал під відкритим небом, безграмотный намагайтеся в спеку робити максимально вправ з великою вагою і мінімумом повторень, як ви звикли робити в спортзалі з кондиціонером. Краще вибрати тренажери з більш легкою вагою, але зробити більшу кількість повторень.

Аномально виконувані вправи призводять предварительно травм і можуть викликати біль в різних частинах тіла. І це зовсім никак не крепатура м'язів, яка виникає у початківців ли при виконанні абсолютно нових  вправ. Якщо нічого далеко не робити, крепатура зазвичай тримається близько 3-х діб.
Рядом використанні матеріалів статіі активне гіперпосилання получи и распишись zdorov-info.com.ua обов'язковеІснує галерея фізичних навантажень, які можуть бути травматичними і с целью жінок, і для чоловіків. Це силові навантаження з сильними обтяженням, уродливо виконувані вправи, тривалий інтенсивний біг. Якщо аеробні навантаження (в основному виконуються в целях схуднення) виконувати, не враховуючи толчейная здоров'я, частоту пульсу, так можна викликати проблеми в роботі серця і судин. Тому до встречи-яке фізичне навантаження повинне бути адекватним, а програма тренувань має бути складена по всем правилам искусства.

«Крепатура» виникає після важких фізичних вправ либо у людей зі слабкою фізичною підготовкою, які приставка ново-: новобрачный займаються спортом. Також м'язовий біль може проявитися вследствие кілька годин або навіть добу після тренування: такий біль називають запізднілим м'язовим болем (ЗМБ). Такий біль викликається микротравмами — розривами м'язового волокна. Користь від таких мікротравм полягає в активізації секреції гормонів, ради допомогою яких стимулюється загоєння і пригнічується запальний процес в м'язах. У підсумку ми маємо збільшення м'язової маси.

Важливо тренуватися з обережністю, щоб уникнути травм. Якщо ви вирішили почати бігати, в таком случае не варто відразу ж намагатися пробігти марафон. Почніть з швидкої ходьби — це теж фізичне навантаження, яке допоможе людині сверх спортивної підготовки скинути зайві кілограми і бути підтягнутим. Продумайте минута і місце, де ви збираєтеся бігати либо ходити. Оскільки при температурі повітря більше 25 °С і вологості повітря вище 50% темп буде збільшуватися ще получай 10% більше, ніж подле бігу в прохолодну пору року. Тому якщо у вы немає досвіду занять бігом хоча б 3-4 місяці, в таком случае починати потрібно обережно і поступово. А надійним другом вас стане пульсоксиметр — прилад угоду кому) контролю пульсу і насичення крові киснем.

Сочинитель: Світлана Євсєєва

До чого призводять вправи, які виконуються нечисто

Прихильникам бігу предварительно уваги